پروژه آمار دبیرستان ,پروژه آمار , پروژه آمار دوم دبیرستان , پروژه آمار رایگان , دانلود پروژه رایگان آمار , تحقیق آماری , پروژه آماری

۶ مطلب در آبان ۱۴۰۰ ثبت شده است

اجاره خودرو برای مسافرت

دلایل اجاره خودرو

در این مقاله قصد داریم به یکی از دلایل بسیار محبوب اجاره خودرو در ایران، یعنی اجاره خودرو برای مسافرت بپردازیم.

ممکن است بعضی از مردم تصور کنند استفاده از خدمات اجاره مخصوص افراد مرفه است اما کاملا در اشتباه هستند ، زیرا یکی از دلایل اجاره خودرو عدم توانایی خرید خودرو شخصی می باشد و به همین دلیل اجاره ماشین یا رنت خودرو درواقع اقتصادی ترین راه حل رفع نیازهای خودرویی می باشد.

اجاره خودرو برای مسافرت

از بهترین و محبوب ترین راه های مسافرت مخصوصا سفرهای خانوادگی ، سفر با خودروی شخصی می باشد. راحتی استفاده ، شخصی بودن وسیله نقلیه ، امکان انتخاب ساعت حرکت ، محل توقف های بین جاده ای و ... این سفرها را به انتخاب اول افراد بسیاری تبدیل کرده است.

اجاره ماشین برای سفرهای کوتاه و بلند مدت در داخل و خارج از کشور محل زندگی یک تجربه بسیار فوق العاده است. چه مسافرت برای تفریح و گردش باشد یا یک مسافرت یا ماموریت کاری!

نکته مهم این است که دقیقا به مکانی که میخواهیم و در هر زمانی که می خواهیم برسیم و این فرصت را داشته باشیم تا به طور مستقل (برخلاف سفر با وسایل نقلیه عمومی) در هر قسمت از مسیر به کاوش محیط و طبیعت اطراف بپردازیم و چیزهایی را ببینیم که در سفر با وسایل نقلیه عمومی امکان ندارد.

ادامه مطلب...
۱۲ آبان ۰۰ ، ۱۱:۳۲ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ولی غلامی

اجاره خودرو ایرانی

در این مقاله به این موضوع میپردازیم که چرا اجاره خودرو داخلی یا ایرانی انتخاب بسیار مناسب تری است.

اجاره خودرو

شاید در گذشته اجاره خودرو فقط زمانی به ذهن افراد می رسید که برای ماشین عروس به دنبال یک ماشین مناسب بودند اما امروزه دلائل اجاره خودرو بسیار گسترده تر شده و این خدمات مخصوص افراد یا مناسبت های خاص نیست .

اجاره ماشین شامل کرایه یک یا چند دستگاه خودروی سواری یا باربری برای مدت زمان معلوم کوتاه یا بلند مدت با شرایط خاص مانند بیعانه ، چک یا سفته و ... می باشد.

با استقبال رو به رشد اشخاص از خدمات اجاره ماشین در ایران ، نه تنها موسسات کرایه خودرو افزایش پیدا کردند ، بلکه ناوگان خودرویی این موسسات نیز بسیار متنوع تر ، لوکس و جذاب تر گشته است . به طوری که شما می توانید به راحتی هر نوع خودرویی که در نظر دارید ، با هر مدل ، رنگ و سال تولید را برای هر مدت زمانی که نیاز دارید اجاره کنید.

مهم نیست دلیل اجاره شما یک مسافرت دسته جمعی و خانوادگی است ، شرکت در یک جلسه کاری بسیار مهم یا گشتن در شهری که در آن مسافر هستید ؛ با اجاره خودرو مناسب میتوانید بسیاری از دغدغه های خود را کاهش داده و با آسان ترین شرایط نیاز خود به خودرو را رفع کنید.

چرا اجاره خودروهای ایرانی ؟

احتمالا با صحبت از اجاره خودرو ، ماشین های لوکس و فوق العاده جذاب خارجی به ذهنتان خطور می کند اما درنظر داشته باشید همه افراد به یک خودروی لوکس نیاز ندارند ، درواقع اشخاص بسیاری برای رفع نیازهای روزمره خود یک خودرو خیلی ساده که به رانندگی به آن آشنایی کافی دارند را ترجیح می دهند. مخصوصا که اجاره خودروهای ایرانی نه تنها از نظر هزینه اجاره بسیار به صرفه تر بوده بلکه مسئولیت کمتری نیز برای اجاره کننده خواهند داشت.

ادامه مطلب...
۱۰ آبان ۰۰ ، ۱۸:۳۳ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ولی غلامی

طراحی های لوگو | سایت طراحی های لوگو | طراحی لوگو ریوال

طراحی های لوگو حرفه ای ریوال آنلاین :از آنجا که یک آرم موجودیت تصویری است که یک سازمان را نشان می دهد ، نشان واره یک بخش مهم از طراحی گرافیک نیز است.

سایت طراحی های لوگو ریوال خلق بیش از 1500 نمونه کار طراحی لوگو طی 12 سال توسط تیم ریوال آنلاین توانسته این مجموعه را دراین قسمت جزو بهترین ها قرار دهد.

از آنجا که یک آرم موجودیت تصویری است که یک سازمان را نشان می دهد ، طراحی آرم یک بخش مهم از طراحی گرافیک نیز است.

یک آرم یا سمبل  اصلی یک سیستم شناسایی پیچیده است که باید بطور عملکردی در کلیه ارتباطات یک سازمان گسترش یابد.

بنابراین ،طراحی آرم ها و ترکیب آنها در یک سیستم هویت بصری یکی از دشوارترین و مهمترین زمینه های طراحی گرافیک است.

طراحی لوگو و آرم در کمترین زمان با بهترین کیفیت " طراحی لوگو ریوال با دارا بودن طراحان متخصص توانسته هنری ایده آل به مشتریان خود ارائه دهد.

طراحی آرم در سه طبقه بندی قرار می گیرند (که می توانند ترکیب شوند).

ایده های تصویری ، اشکال کاملاً انتزاعی هستند. نقاشی ها نمادی ، طرح های نمایشی هستند.

آرم ها (یا کلمات کلیدی) نام یا نام های اولیه شرکت را نشان می دهد.

از آنجا که آرم ها به معنای نمایندگی نماد های شرکت ها یا هویت شرکت ها و تقویت شناخت فوری مشتری آنها است ، اغلب برای طراحی مجدد و تاثیر گذاری روی مخاطب سودمند است.

برای درک اینکه یک لوگو چیست ، ابتدا باید درک کنیم که هدف اصلی آن چیست.

فرایند شکل گیری طرح باید با هدف این باشد که فوراً قابل شناسایی ، الهام بخش اعتماد ، تحسین ، وفاداری و برتری ضمنی باشد.

این بخش یکی از جنبه های بازار تجاری یا یک نهاد اقتصادی یک شرکت است و شکل ها ، رنگ ها ، فونت ها و تصاویر آن معمولاً با سایر آنها که در یک ویترین قرار گرفته است  تفاوت های چشمگیری دارند.

سایت طراحی های لوگو ابزاری برای برندسازی و بازاریابی است که می تواند برای نشان دادن مشاغل مورد استفاده قرار گیرد.

آرم شما نشان دهنده نام تجاری شما است.

ما هر روز آرم های مختلف را می بینیم بیشتر آنها  در یک زمینه تجاری یا برای نشان دادن یک تجارت استفاده می شود.

یک لوگو نمادی است که برای کمک به تبلیغ و تبلیغ عمومی استفاده می شود .

یکی از مسائل مهمی که برای یک سازمان میتواند مطرح باشد طراحی های لوگو آن است.

این قسمت از شرکت شما میتواند همیشه نام سازمان را به خاطر مشتری بیاورد و در ذهن افراد باقی بگذارد.

۰۹ آبان ۰۰ ، ۱۸:۳۹ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ولی غلامی